whatsapp android blaue hacken é possivel rastrear um celular pelo facebook iphone da dinleme iphone spy spiare posizione gps android

 

Офіційний Веб-сайт Пузняковецької сільської ради

Переглянути далі...

  

Підписання угоди про транскордонне співробітництво

Читати далі...

Історія та легенди наших сіл

Читати далі...

  gerb

У К Р А Ї Н А

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

ПРОТОКОЛ

засідання  шістнадцятої  сесії

сьомого скликання

Від  05  березня  2019 року

С. Пузняківці

                              

Україна  

                            ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

          МУКАЧІВСЬКОГО  РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

   ПРОТОКОЛ

                    шістнадцятої сесії  сільської  ради  сьомого скликання

Від  05  березня   2019 року

С. Пузняківці                                                   

Засідання   шістнадцятої  сесії сільської ради  сьомого скликання відкриває сільський голова  Хохол Ольга Василівна

Сільський голова :Добрий день шановні депутати, присутні!

    В роботі сесії сільської ради приймають участь   7   депутатів. Сільський голова Хохол О.В.  приймає участь у голосуванні.  Кворум, необхідний для проведення сесії – є.  Головує на  сесії – сільський голова, секретар сесії – секретар сільської ради – Іваник В.І. - депутат від виборчого округу №  5  с.Пузняківці.

На засідання  сесії присутні: головний бухгалтер сільської ради Соскида Н.Й., спеціаліст- землевпорядник  сільської ради Перевузник Д.В. Запрошені  завідуючі установ та  закладів сільської ради. Присутній  депутат Мукачівської районної ради  Хохол І.В.

Засідання  шістнадцятої сесії сільської ради сьомого скликання оголошую відкритим.  

 

Звучить Державний Гімн України.

Сільський голова:Шановні депутати!  Продовжуємо роботу сесії. На розгляд чергового  засідання  шістнадцятої сесії сільської ради сьомого скликанняпропонується винести такі питання:

1.Про внесення  змін  в  рішення  сільської ради  № 157 «Про затвердження  Положення  та  встановлення ставок туристичного збору  на території Пузняковецької сільської ради на 2019 рік» від 15.06.2018 року.    

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

2. Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-321) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця.

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

3. Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-291) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця.

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

4. Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-351) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця.

Інформує  секретар ради   Іваник В.І..

5. Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-187) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Пузняківці.

6. Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-52) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Грабово.

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

7. Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-350) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця.

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-347) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця та виділення  земельної частки (паю) в  натурі (на  місцевості).

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-348) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця та виділення  земельної частки (паю) в  натурі (на  місцевості).

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

10. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-330) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця та виділення зазначених ділянок  земельної частки (паю) в  натурі (на  місцевості).

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

11. Про надання  дозволу на виготовлення  матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж  земельної ділянки в натурі (на  місцевості) за  об»єктом  нерухомого майна «Магазин  Продтовари № 16», що належить на праві колективної власності Кольчинському споживчому товариству  в с.Герцівці  на території Пузняковецької сільської ради  в  межах населеного пункту.

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

12. Про  визначення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об»єктів на 2019 рік.

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

13. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 року № 192

«Про Пузняковецький сільський бюджет на 2019 рік»

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

14  .Про  затвердження  Перспективного плану  розвитку сіл Пузняковецької сільської ради  на 2019-2021 роки.

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

          15.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів  Пузняковецької сільської ради Мукачівського району, Закарпатської області,  яка зачитала  проект рішення.

Інформує  сільський голова  Хохол О.В.

Сільський голова :   Шановні депутати !Всі проекти рішень розглядались на відповідних комісіях сільської ради. В кого  є зауваження, зміни, доповнення до порядку денного? 

Іваник  Валентина  Іванівна- секретар ради – депутат в/о  5 Пузняківці :  Є пропозиція  доповнити порядок денний, включивши  додатково питання  яке не  розглядалось на  комісіях,  клопотання  Кость Н. І., мешканки с.Крите щодо  затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для будівництва та  обслуговування  жилого будинку, господарських будівель.  Так як громадянка  Кость Н.І. інвалід І групи, не  мала  можливість за  станом здоров»я  звернутись раніше в  сільську раду, тому  просимо включити в  порядок дений  дане питання.

Сільський голова :   Шановні депутати !В кого  ще  є  зміни, доповнення до порядку денного?  Немає.  

Перевузник М.І. депутат в/о  2 Пузняківці запропонувала  прийняти  порядок денний  за  основу.

Сільський голова : Хто  за,  прийняти порядок денний за  основу,  прошу  голосувати?

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

 «за» - 7 , «проти»-0, «утримались»-0.  Рішення прийнято одноголосно

Сільський голова : Хто  за,  прийняти порядок денний в  цілому  з внесеною  пропозицією  Іваник В.І.,  прошу  голосувати?

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» - 7 , «проти»-0, «утримались»-0.  Рішення прийнято одноголосно

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду питань порядку денного  засідання  шістнадцятої  сесії сьомого скликання.

СЛУХАЛИ:  сільського   голову  Хохол О.В. провнесення  змін  в  рішення  сільської ради  № 157 «Про затвердження  Положення  та  встановлення ставок  туристичного збору  на території Пузняковецької сільської ради на 2019 рік» від 15.06.2018 року, яка  відмітила    що  Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів" (далі – Закон № 2628) запроваджено новації, зокрема в оподаткуванні туристичним збором, які набули чинності 01.01.2019. Майже повністю змінена ст. 268ПКУ, що встановлює правила справляння туристичного збору.  А  зміни  є слідуючі:

-Платники турзбору, податкові агенти й місця проживання

Платниками туристичного збору залишаються громадяни України, іноземці й особи без громадянства за умови тимчасового розміщення в місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ.

-Неплатники туристичного збору.   Щодо неплатників турзбору — теж

відбулися зміни. Зокрема уточнили, що це особи, які прибули у відрядження, але вже лише фізособи-резиденти, що мають місце проживання в Україні. Також з’явилася нова категорія неплатників — члени сім’ї фізичної особи першого та/або другого ступеня споріднення, які тимчасово розміщуються такою фізичною особою в місцях проживання (ночівлі), визначених пп. «б» пп. 268.5.1 ПКУ, що належать їй на праві власності або на праві користування за договором найму.   (Членами сім’ї фізособи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у т.ч. усиновлені. Членами сім’ї фізособи другого ступеня споріднення вважаються її рідні брати й сестри, її баба та дід із боку матері та з боку батька, онуки (пп. 14.1.263ПКУ).

- База  справляння  збору

Як і раніше, тимчасове розміщення може здійснюватися лише в місцях проживання згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі— орган місцевого самоврядування). Але перелік цих місць викладено в такому порядку:

а)готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати й інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

- Податкові  агенти До речі, податкових агентів відтепер також затверджує рішенням орган місцевого самоврядування. Справляти турзбір мають право:

а) юридичні особи, філії, відділення, інші відокремлені підрозділи юросіб згідно з пп. 268.7.2 ПКУ, ФОПи, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ;

б) квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб із метою їх тимчасового розміщення в місцях проживання (ночівлі), визначених пп. «б» пп. 268.5.1 ПКУ, що належать фізособам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юрособи, які вповноважуються органом місцевого самоврядування.

Перелік податкових агентів й інформація про них розміщуються та оприлюднюються на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування.

- Розмір ставки збору встановлюється рішенням відповідної сільської,

селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади. Так, ставка збору встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ, у розмірі до 0,5% – для внутрішнього туризму та до 5% – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

Також змінено пп. 268.4.1 ПКУ, відповідно до якого базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ.

Також з 2019 року відповідно до п. 268.1 ПКУ запроваджена авансова сплата туристичного збору податковим агентам перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі).

Сільський  голова  зачитала  проект рішення:

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.69 Бюджетного кодексу України, ст. 268 Податкового кодексу України, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014р. №71-VІІІ, Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів":

 1. Внести зміни в  рішення сільської ради  № 157 «Про затвердження  

Положення  та  встановлення ставок  туристичного збору  на території Пузняковецької сільської ради на 2019 рік» від 15.06.2018 року, а  саме:

1.1.Затвердити нову  редакцію Положення про туристичний збір на 2019 рік у  відповідності  до внесених змін. (додаток 1)

          1.2.Встановити на території Пузняковецької сільської ради на 2019 рік  ставки  туристизного збору  за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ, у розмірі до 0,5% – для внутрішнього туризму та до 5% – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

 1. Секретарю ради Іваник В.І.  оприлюднити дане рішення  з  

внесеними змінами на  сайті  сільської ради.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну

депутатську комісію з питань соціально-економічного,  культурного розвитку сіл та  бюджету (Перевузник М.І.)

Сільський голова:  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  193  прийнято одноголосно.

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.   

СЛУХАЛИ:  секретаря  ради  Іваник В.І.  про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-321) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця, яка  відмітила що Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення  правил користування в  масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання  рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, внесено зміни, зокрема в Закон України «Про  порядок  виділення  в  натурі (на  місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв) та в Земельний Кодекс України, які вступили в  дію з 01 січня 2019 року.  Відповідно до  зазначеного  повноваження  районних  державних адміністрацій щодо  виділення  в  натурі  (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних  часток (паїв) – виключені.   Відповідно до ст.. 3 Закону України «Про  порядок  виділення  в  натурі (на  місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв),  підставами для  виділення  земельних ділянок  в  натурі ( на  місцевості) власникам  земельних  часток (паїв)  є рішення  відповідної  сільської, селищної, міської ради. Особи, власники  сертифікатів на  право на  земельну  частку (пай), які  виявили бажання    отримати  земельну  частку (пай) в  натурі  (на  місцевості)  подають до  відповідної сільської, селищної, міської ради  заяву про виділення  їм  земельної  частки  (паю) в  натурі  (на  місцевості).  А  тому  виходячи  з  вищевикладеного до сільської ради  поступило клопотання Русин Н.І. про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-321) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця.

ВИСТУПИЛИ: Перевузник М.І. – депутат в/о № 2 с.Пузняківці -  голова постійної депутатської комісії з питань соціально-економічного,  культурного розвитку сіл та  бюджету, яка відмітила що ці всі питання  розглянуто було на  засіданнях комісії, а  тому  пропонується  прийняти та задовільнити клопотання.

Сільський  голова  зачитала  проект рішення:

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень»,Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.. Русин Н.І., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи ВИРІШИЛИ:

   1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-321)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить  спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016769гр. Русин Н.І. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр. Русин Н.І.замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова:  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

 «за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  194  прийнято одноголосно.

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.  

СЛУХАЛИ:  секретаря  ради  Іваник В.І.  про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-291) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, яка   ознайомила  присутніх  з клопотанням Кобаска З.В.  про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-321) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва.

ВИСТУПИЛИ:Малярчик Н.Ю– депутат в/о № 7 с.Тростяниця -  голова постійної депутатської комісії з земельних  питань яка  запропонувала   прийняти  рішення  в  цілому  та задовільнити клопотання.

Сільський  голова  зачитала  проект рішення:

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень»,Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.. Кобаска З.В.., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи ВИРІШИЛИ:

   1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-291)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить  спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016793гр. Кобаска З.В. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Кобаска З.В.замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова:  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  195  прийнято одноголосно.

Перед  початком  розгляду  наступного питання   секретар ради  Іваник  В.І. зачитала  письмове повідомлення сільського  голови  Хохол Ольги Василівни   про наявність конфлікту інтересів  та  що для запобігання конфлікту інтересів, так як слідуючим   питанням буде розгляд питань, що стосується її особистих приватних  інтересів  Хохол О.В.. самоусувається від розгляду, голосування та  прийняття рішення ради з цього  питання.

Секретар ради:Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.  

СЛУХАЛИ:  секретаря  ради Іваник В.І.   Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-351) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, яка ознайомила  депутатів  та присутніх з клопотанням   Хохол О.В. щодо надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-351) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  та    зачитала  проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень»,Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.. Хохол О.В.., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи ВИРІШИЛИ:  1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-351)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить  спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016568гр.Хохол О.В. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Хохол О. В.замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Секретар ради :  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  196  прийнято одноголосно.  Сільський  голова Хохол О.В.  у  розгляді, обговоренні  та голосуванні   участі не брала.

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.  

СЛУХАЛИ:  сільського голову про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-187) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва, яка ознайомила  депутатів  та присутніх з клопотанням  Миронової В.В. щодо надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-187) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  та    зачитала  проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр..Миронової.В.В., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи ВИРІШИЛИ:  1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-187)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить власнику земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016609гр.Мироновій В.В. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Мироновій В.В.замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  197  прийнято одноголосно.  

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.  

СЛУХАЛИ: Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-52) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  слухали  сільського голову, яка ознайомила  присутніх з заявою Іваник Н.А.,    запропонувала  задовільнити дане клопотаннята  зачитала проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.Іваник Н.А., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи ВИРІШИЛИ:  1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-52)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016714гр.Іваник Н.А.. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Іваник Н.А..замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  198  прийнято одноголосно.  

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.  

СЛУХАЛИ: Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-350) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  слухали  сільського голову, яка ознайомила  присутніх з заявою Іваник О.М.,    запропонувала  задовільнити дане клопотаннята  зачитала проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.Іваник О.М., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи ВИРІШИЛИ:  1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-350)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить власнику земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 0124044гр.Іваник О.М... на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Іваник О.М..замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  199  прийнято одноголосно.  

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.  

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-347) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва в  с.Тростяниця та виділення  земельної частки (паю) в  натурі (на  місцевості) слухали  сільського голову, яка ознайомила  присутніх з заявою Іваник О.М.,    запропонувала  задовільнити дане клопотаннята  зачитала проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  заяву   гр.Іваник О.М.,  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-347)  в натурі (на місцевості), витяг з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку від 22.12.2018 р. № НВ-2103082312018 та  подані  матеріали,  ВИРІШИЛИ:  1. Затвердити   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-347)  в натурі (на місцевості),  площею 3,3200 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована  на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів.

    2. Передати  гр.Іваник О.М..  спадкоємцю сертифіката на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016694 у  власність земельну ділянку (Д-347)  в натурі (на місцевості),  площею 3,3200 га, за  кадастровим номером 2122786600:08:001:0044 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована  на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів.

  3. Пропонувати Іваник О.М.  здійснити державну  реєстрацію права власності  на земельну  ділянку,  згідно з вимогами чинного законодавства.

   4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  200  прийнято одноголосно.  

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.  

СЛУХАЛИ:  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-348) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  та виділення  земельної частки (паю) в  натурі (на  місцевості) слухали  сільського голову, яка ознайомила  присутніх з заявою Цульба Ю.Ю.,    запропонувала  задовільнити дане клопотаннята  зачитала проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  заяву   гр. Цульба Ю.Ю..,  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-348)  в натурі (на місцевості), витяг з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку від 22.12.2018 р. № НВ-2103082322018 та  подані  матеріали,  ВИРІШИЛИ:  1. Затвердити   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-348)  в натурі (на місцевості),  площею 3,3200 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована  на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів.

    2. Передати  гр. Цульба Ю.Ю. власнику  сертифіката на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016993 у  власність земельну ділянку (Д-348)  в натурі (на місцевості),  площею 3,3200 га, за  кадастровим номером 2122786600:08:001:0045 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована  на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів.

  3. Пропонувати Цульба Ю.Ю.  здійснити державну  реєстрацію права власності  на земельну  ділянку,  згідно з вимогами чинного законодавства.

   4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати.

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  201  прийнято одноголосно.  

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду наступного  питання порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.  

СЛУХАЛИ: Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської ради (Д-330) за  межами населеного пункту для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва  слухали  сільського голову, яка ознайомила  присутніх з заявою Соколової  З.Ю.,    запропонувала  задовільнити дане клопотаннята  зачитала проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.Соколової З.Ю., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи ВИРІШИЛИ:  1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок (Д-330)  в натурі (на місцевості),  площею 0,7300 га   та площею  0,9315 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016785гр.Соколовій З.Ю. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Соколовій З.Ю..замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  202  прийнято одноголосно.  

Сільський   голова:  Приступаємо  до  розгляду наступного питання  порядку  денного  сесії

СЛУХАЛИ:   сільського  голову Хохол О.В. яка ознайомила присутніх депутатів з клопотаннямКольчинського споживчого товариства  «Про надання  дозволу  на  виготовлення  технічної  документації   щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки площею 0,0154  га     в натурі (на місцевості)  для будівництва та  обслуговування   будівель торгівлі   в с.Герцівці  9 А Мукачівського району   за  об»єктом  нерухомого майна «Магазин  Продтовари № 16», що належить на праві колективної власності Кольчинському споживчому товариству  в с.Герцівці  на території Пузняковецької сільської ради  в  межах населеного пункту  та  передачі їх   в  постійне  користування  та  зачитала  проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.12, 81, 116, 118, 121,186,186-1  та пункту 12 розділу 10 Перехідних Положень Земельного Кодексу України,  Законів  України  «Про  землеустрій», «Про державний  земельний кадастр», розглянувши клопотання  Кольчинського споживчого товариства:

1. Надати  дозвіл на   виготовлення  технічної  документацію   щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  площею 0,0154 га  в натурі (на місцевості)  для будівництва та  обслуговування  будівель торгівлі   за  об»єктом  нерухомого майна «Магазин  Продтовари № 16», що належить на праві колективної власності Кольчинському споживчому товариству в с.Герцівці  9 А Мукачівського району в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Кольчинському споживчому товариству замовити  в організаціях, що  мають  відповідні дозволи (ліцензії), виготовити технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для будівництва та  обслуговування  будівель торгівлі, на території   Пузняковецької  сільської ради  в  межах  населеного пункту та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Шановні депутати!  Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.   Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

«за» -   7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» - 0.  Рішення №  203  прийнято одноголосно.  

Сільський   голова:  Приступаємо  до  розгляду наступного питання  порядку  денного  сесії

СЛУХАЛИ:Про встановлення розміру кошторисної  заробітної плати на 2019 рік, який враховується  при визначенні вартості будівництва об’єктів, інформувала  сільський голова, яка  відмітила, що   рівень середньомісячної зарплати при визначенні вартості будівництва для  розряду складності робіт у  будівництві 3,8 згідно з наказом Мінрегіону № 196 від 27.07.2018 року  визначається  замовником при складанні інвесторської кошторисної документації, але  не нижче ніж середньомісячна заробітна  плата у  будівництві (у  розрахунку на  одного штатного працівника)  за  попередній  звітній  рік, що оприлюднюється  центральним органом виконавчої  влади  в  галузі  статистики ( за 2018 рік -7845 грн) збільшена у 2019 році на прогнозований індекс  споживчих  цін на  поточний  рік (у середньому до попереднього року), що на  підставі ПКМУ № 546 від 11.07.2018 року на 2019 рік складає 109,7%, на  підставі  чого  розмір кошторисної заробітної плати  складає:  7845 грн х 109,7%  = 8606 грн.    Тому  пропонуєтьсякеруючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів» (зі змінами і доповненнями від 04.09.2018 року ), наказу Мінрегіону № 196 від 27.07.2018 року, додатку А ДСТУ-Н Б    Д.1.1-2:2013, з урахуванням орієнтовного розміру кошторисної заробітної плати, розрахованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з метою встановлення єдиного механізму розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням коштів місцевого  бюджету,  прийнявши до  розрахунку вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням коштів місцевого  бюджету, коштів підприємств, установ та організацій,  дані підрядних організацій будівельної галузі, що здійснюють господарську діяльність в Мукачівському  районі, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської  ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку   та  питань  бюджету,  пропонується  встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2019 рік, що застосовується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів  комунальних підприємств, установ та організацій,  у розмірі 8606 грн, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

Сільський голова зачитала проект рішення.

ВИРІШИЛИ:керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів» (зі змінами і доповненнями від 04.09.2018 року ), наказу Мінрегіону № 196 від 27.07.2018 року, додатку А ДСТУ-Н Б    Д.1.1-2:2013, з урахуванням орієнтовного розміру кошторисної заробітної плати, розрахованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з метою встановлення єдиного механізму розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням коштів місцевого  бюджету,  прийнявши до  розрахунку вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням коштів місцевого  бюджету, коштів підприємств, установ та організацій,  дані підрядних організацій будівельної галузі, що здійснюють господарську діяльність в Мукачівському  районі, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської  ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку   та  питань  бюджету:

 1. Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2019 рік, що

застосовується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів  комунальних підприємств, установ та організацій,  у розмірі 8606,00грн, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

 1. Це рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті  Пузняковецької  сільської  ради.  
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку   та  питань  бюджету  (Перевузник М.І.).

Сільський голова Шановні депутати!Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ?  Немає. 

ГОЛОСУВАЛИ: 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

 «за» - 7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» -  0

Рішення № 204 прийнято одноголосно.

Сільський   голова:  Приступаємо  до  розгляду наступного питання  порядку  денного  сесії

СЛУХАЛИ: сільського  голову  Хохол  О.В.  про внесення змін до рішення сільської ради від 21.12.2018 року № 192 «Про Пузняковецький сільський бюджет на 2019 рік», яка  відмітила,   що за  зверненням  сільської  ради   рішенням  Мукачівської районної ради   від 21  лютого  2019 року    «Про внесення  змін до рішення районної ради  «Про районний бюджет на 2019 рік»    виділено  кошти в сумі 100 тис. грн. для  фінансування робіт по виготовленню  проекту  землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів Пузняковецької сільської ради та  115 тис. грн для  забезпечення  фінансування  захищених  статтей  бюджету ( 45 тис. грн. – за  очистку  доріг  та 70 тис. грн. на оплату праці),     які  пропонується спрямувати на зазначені цілі. Також  пропонується спрямувати вільний залишок коштів загального фонду  місцевого бюджету, що утворився  станом на 01.01.2019 року  в  сумі 20 тис. грн.  по  загальному  фонду  сільського бюджету на фінансування  захищених статтей бюджету, а саме:    

-5 тис.грн на  Програму по  похованню малозабезпечених громадян;

-5,0 тис.грн  для придбання  канцтоварів,

-10,0 тис.грн на послуги (з яких 5 тис. грн.  спрямувати на  завершення  виготовлення  право установчих документів на земельні ділянки комунальних установ сільської ради).

Також вільний  лишок коштів в  сумі 70666 грн  по  спеціальному  фонду  планується  спрямувати на встановлення (зміни) меж населених пунктів.

 ВИСТУПИЛИ:  Перевузник М.І.  депутат від виборчого округу № 2 с.Пузняківці – голова комісії з питань соціального економічного , культурного  розвитку та  місцевого бюджету запропонувала    прийняти рішення в цілому.

Сільський голова зачитала  проект рішення.  

ВИРІШИЛИ: Відповідно п.23, ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтями 23, 90 Бюджетного Кодексу України,  згідно рішення  Мукачівської районної ради   від 21  лютого  2019 року   №       «Про внесення  змін до рішення районної ради  «Про районний бюджет на 2019 рік»:

1.Збільшити дохідну частину загального та  спеціального  фондів сільського бюджету на 2019 рік згідно  додатку 1 до цього рішення на  загальну суму   215тис.грн., в  тому числі:

 - обсяг іншої   дотації (ККД 41040400) – 115 тис.грн;

 - обсяг іншої субвенції ( ККД 41053900)  -  100 тис. грн.;

 1. Збільшити видаткову частину загального  та  спеціального фонду

сільського бюджету на 2019 рік на суму 215 тис. грн. згідно з додатком 2 до цього рішення.

 1. Спрямували  вільний залишок, що утворився  станом на 01.01.2019

року на  загальну суму 90 666  грн. в  тому числі по  загальному фонду місцевого бюджету  – 20  тис.грн, по  спеціальному фонду   -   70 666 грн.,

 згідно з  додатком 3.  

 1. Затвердити зміни  до  розпису  джерел фінансування на 2019 рік згідно з додатком  4 до цього рішення.
 2. Затвердити зміни до переліку місцевих програм, які фінансуються з

сільського бюджету у 2019 році згідно з додатком 5 цього рішення.

 1. Затвердити  перелік об»єктів на 2019 рік,  що  будуть проводитись  з

бюджету розвитку згідно з додатком 6  цього рішення.

 1. Додатки 1-6  є невід`ємними частинами даного рішення.
 2. Головному бухгалтеру сільської ради Соскида Н.Й. зробити

відповідні зміни до бюджету.

 1. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію з питань бюджету (Перевузник М.І.)

Сільський голова Шановні депутати!Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ?  Немає. 

ГОЛОСУВАЛИ: 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

 «за» - 7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» -  0

Рішення № 205 прийнято одноголосно.

Сільський   голова:  Приступаємо  до  розгляду наступного питання  порядку  денного  сесії

СЛУХАЛИ: сільського  голову  Хохол  О.В.  про  затвердження  Перспективного плану  розвитку сіл Пузняковецької сільської ради  на 2019-2021 роки, яка  сказала, що Указом Президента України від 06 грудня 2018 року № 412 „Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади” рекомендовано органам місцевого самоврядування розробити та затвердити плани перспективного розвитку відповідних міст, селищ та сіл на 2019 - 2021 роки з урахуванням регіональних стратегій розвитку, місцевих пріоритетів, визначених територіальними громадами. Основні напрями діяльності виконкому Пузняковецької  сільської ради на 2019-2021 роки. Сільський  голова повідомила, що для того, щоб чітко  визначити нагальні пріоритети громади, перспективи будівництва (ремонту) об’єктів медицини, освіти, спорту, культури, інфраструктури потрібно було  розробити перспективний план розвитку на 2019-2021 роки.

За пропозиціями членів виконкому сільської ради визначено основні об’єкти, що можуть бути включені до Плану. Серед них:

1.Будівництво  та  капітальний  ремонт  комунальної дороги  в  с.Пузняківці

2. Будівництво та  капітальний  ремонт комунальної  дороги  в  с.Крите

3.Будівництво  та  капітальні ремонти  комунальних  доріг  сіл Тростяниця, Грабово, Герцівці.

4. Добудова приміщення ігрової  та  будівництво  котельні для  дошкільного навчального закладу с.Пузняківці.

5. Капітальний  ремонт фасаду  Пузняковецької загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів.

6. Вирішення  проблеми регіонального інтернету,забезпечення споживачів телекомунікаційними послугами,у тому числі загальнодоступними телекомунікаційними послугами,  доступу  до  інтернет мережі в  гірських населених пунктах   та  послуг  мобільного зв»язку.

7. Забезпечення  пасажирських перевезень до віддалених населених пунктів сільської ради (Крите, Грабово, Тростяниця.

На  підставі цих пропозицій та за  рішенням  зборів селян від 24.02.2019 року доручено виконкому  сільської ради розробити перспективний план розвитку сіл Пузняковецької  сільської ради  Мукачівського  району на 2019-2021 роки, до якого включити об’єкти обговорені на загальних зборах громадян,  подати на затвердження сесії сільської ради. Затверджений перспективний план розвитку сіл Пузняковецької  сільської ради  Мукачівського  району на 2019-2021 роки подати в Мукачівську  райдержадміністрацію з метою включення об’єктів до перспективного плану розвитку Мукачівського району на 2019-2021 роки. (Додається до протоколу).

Сільський голова зачитала  проект рішення.    

ВИРІШИЛИ: 1. затвердити перспективний план  розвитку сіл Пузняковецької  сільської ради  Мукачівського  району на 2019-2021 роки.

2. Затверджений перспективний план розвитку сіл Пузняковецької  сільської ради  Мукачівського  району на 2019-2021 роки подати в Мукачівську  райдержадміністрацію з метою включення об’єктів до перспективного плану розвитку Мукачівського району на 2019-2021 роки.

 1. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію з питань бюджету (Перевузник М.І.)

Сільський голова Шановні депутати!Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ?  Немає. 

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

 «за» - 7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» -  0

Рішення № 206 прийнято одноголосно.

СЛУХАЛИ: сільського  голову  Хохол  О.В.  Про надання дозволу на складання проекту  землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів  Пузняковецької сільської ради Мукачівського району, Закарпатської області,  яка зачитала  проект рішення.

ВИРІШИЛИ: Керуючись ст. ст. 12, 174, 175, 185, 186 Земельного Кодексу України, ст. ст. 19, 25, 26 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний  земельний кадастр», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Надати дозвіл Пузняковецькій  сільській раді на складання  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів  сільської ради, а  саме:

-  с.Пузняківці   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  256,10 га;

- с.Крите   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  110,90 га;

- с.Тростяниця   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  104,10 га;

- с.Грабово   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  114,40 га;

- с.Герцівці   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  31,30 га;

2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію сільської  ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку   та  питань  бюджету  (Перевузник М.І.).

Сільський голова Шановні депутати!Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ?  Немає. 

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

 «за» - 7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» -  0

Рішення № 207 прийнято одноголосно.

Сільський голова :Шановні депутати !  Переходимо до розгляду   питання, яке було включено  до  порядку денного   шістнадцятої    сесії  сьомого скликання.   

СЛУХАЛИ: сільського  голову Хохол О.В.,  яка ознайомила присутніх депутатів з клопотаннямКость Н.І. «Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення у власність   земельної ділянки  площею 0,2500 га для будівництва та  обслуговування  жилого будинку  господарських будівель і  споруд     в  с.Крите   Мукачівського району та  передачі її у власність»  і зачитала проект рішення .

Сільський голова Шановні депутати!Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ? Немає.

ВИРІШИЛИ: Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.12, 81, 116, 118, 121,186,186-1  та пункту 12 розділу 10 Перехідних Положень Земельного Кодексу України,  Законів  України  «Про  землеустрій», «Про державний  земельний кадастр», розглянувши клопотання  гр.Кость Н.І.та  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку за № НВ – 2103133022019, від 29.01.2019 року:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність Кость  Н.І. земельної ділянки  площею 0,2500 га кадастровий номер 2122786600:13:000:0030 будівництва та  обслуговування  жилого будинку  господарських будівель і  споруд     в  с.Крите      Мукачівського району.

 2. Передати у власність Кость  Н.І. земельну  ділянку  площею 0,2500га кадастровий номер 2122786600:13:000:0030 будівництва та  обслуговування  жилого будинку  господарських будівель і  споруд  в  с.Крите      Мукачівського району  в  межах населеного пункту.

3. Пропонувати Кость Н.І. замовити  в організаціях, що  мають  відповідні дозволи (ліцензії), виготовити документи, що посвідчують  право власності  на дану земельну  ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на   постійну  депутатську комісію  із земельних питань  (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова Шановні депутати!Чи є питання, зауваження, зміни, доповнення до проекту рішення ?  Немає. Хто за даний проект прошу голосувати ?

ГОЛОСУВАЛИ:

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

 «за» - 7 , «проти»-0, «утримались»-0, « не голосували» -  0

Рішення № 208  прийнято одноголосно.

Сільський голова:  Шановні депутати!  Всі питання, які виносились на розгляд   засідання шістнадцятої  сесії сільської ради сьомого скликання, розглянуто. Чи є питання, зауваження, пропозиції, зауваження? Немає.         Чи є питання, зауваження, пропозиції, зауваження до організації та роботи сесії?  Немає.  Засідання  16  сесії  сільської ради сьомого скликання оголошую закритим.

Звучить Державний Гімн України.

Сільський голова                      О.В.Хохол

СПИСОК

депутатів Пузняковецької  сільської ради, які були присутні

 на    засіданні 16  сесії сільської ради сьомого  скликання

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Полянич  Октавія  Іллівна 1
2. Перевузник Мар»яна Іллічна 2
3. Тороні Василь Юрійович 3
4. Іваник Валентина Іванівна 5
5. Малярчик Наталія Юріївна 7
6. Хохол Василь Васильович 9
7. Малеш Михайло Юрійович 12

СПИСОК

депутатів Пузняковецької  сільської ради, які були відсутні

 на засіданні  шістнадцятої  сесії сільської ради сьомого  скликання

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові депутатів присутнії на засіданні сесії № виборчого округу
1. Мешко Юрій Юрійович 4
2. Касинець Михайло Михайлович 6
3. Зарева Світлана Ярославівна 8
4. Ломпарт Йосип  Іванович 10
5. Петах Сергій Омелянович 11

       

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05 березня 2019 року       №  193

село  Пузняківці

Про внесення  змін  в  рішення  

сільської ради  № 157 «Про затвердження  

Положення  та  встановлення ставок  туристичного

збору  на території Пузняковецької сільської ради

на 2019 рік» від 15.06.2018 року

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.69 Бюджетного кодексу України, ст. 268 Податкового кодексу України, Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014р. №71-VІІІ, Законом України від 23 листопада 2018 року № 2628-VIII "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів", Пузняковецька сільська  рада  ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни в  рішення сільської ради  № 157 «Про затвердження  

Положення  та  встановлення ставок  туристичного збору  на території Пузняковецької сільської ради на 2019 рік» від 15.06.2018 року, а  саме:

1.1.Затвердити нову  редакцію Положення про туристичний збір на 2019 рік у  відповідності  до внесених змін. (додаток 1)

          1.2.Встановити на території Пузняковецької сільської ради на 2019 рік  ставки  туристизного збору  за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1 ПКУ, у розмірі до 0,5% – для внутрішнього туризму та до 5% – для в’їзного туризму від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення.

 1. Секретарю ради Іваник В.І.  оприлюднити дане рішення  з  

внесеними змінами на  сайті  сільської ради.

 1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну

депутатську комісію з питань соціально-економічного,  культурного розвитку сіл та  бюджету (Перевузник М.І.)

Сільський голова:  О.Хохол

Додаток 1

до  рішення  16 сесії  Пузняковецької   сільської ради

сьомого скликання

від 05  березня  2019  року № 193  

ПОЛОЖЕННЯ

про туристичний збір

 

1. Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.

2. Платники збору

2.1. Платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної та міської ради про встановлення туристичного збору, та отримують (споживають) послуги з тимчасового проживання (ночівлі) із зобов'язанням залишити місце перебування в зазначений строк.

2.2. Платниками збору не можуть бути особи, які:

а) постійно проживають, у тому числі на умовах договорів найму, у селах Пузняковецької сільської ради ( Пузняківці, Грабово, Крите , Тростяниця , Герцівці ) радою якого  встановлено такий збір;

б) особи, які прибули у відрядження це особи, але вже лише фізособи-резиденти, що мають місце проживання в Україні.

В) члени сім’ї фізичної особи першого та/або другого ступеня споріднення, які тимчасово розміщуються такою фізичною особою в місцях проживання (ночівлі), визначених пп. «б» пп. 268.5.1 ПКУ, що належать їй на праві власності або на праві користування за договором найму.   (Членами сім’ї фізособи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, її чоловік або дружина, діти такої фізичної особи, у т.ч. усиновлені. Членами сім’ї фізособи другого ступеня споріднення вважаються її рідні брати й сестри, її баба та дід із боку матері та з боку батька, онуки (пп. 14.1.263ПКУ);

г) інваліди, діти-інваліди та особи, що супроводжують інвалідів I групи або дітей-інвалідів (не більше одного супроводжуючого);   

ґ) ветерани  війни,  учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;

д) особи, які прибули за путівками та курсовками в санаторії та пансіонати.

3. Ставка збору

3.1.Розмір ставки збору встановлюється рішенням відповідної сільської,

селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади.

3.2. Ставка збору встановлюється за рішенням відповідної сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за кожну добу тимчасового розміщення особи у місцях проживання (ночівлі), визначенихпп. 268.5.1 ПКУ, від розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року, для однієї особи за одну добу тимчасового розміщення в  такому  розмірі:

-до 0,5% – для внутрішнього туризму;

- до 5% – для в’їзного туризму.

3.3.  Базою справляння збору є загальна кількість діб тимчасового розміщення  (пп. 268.4.1 ПКУ) у місцях проживання (ночівлі), визначенихпп. 268.5.1 ПКУ.

3.4.  З 01.01. 2019 року відповідно до п. 268.1 ПКУ запроваджується  авансова сплата туристичного збору податковим агентам перед тимчасовим розміщенням у місцях проживання (ночівлі).

4. База справляння збору

4.1. Базою справляння є вартість усього періоду проживання (ночівлі) в місцях, визначених підпунктом 5.1 цього Положення, за вирахуванням податку на додану вартість.

4.2. тимчасове розміщення може здійснюватися лише в місцях проживання згідно з рішенням сільської, селищної, міської ради або ради об’єднаної територіальної громади, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад (далі— орган місцевого самоврядування). Але перелік цих місць викладено в такому порядку:

а)готелі, кемпінги, мотелі, гуртожитки для приїжджих, хостели, будинки відпочинку, туристичні бази, гірські притулки, табори для відпочинку, пансіонати й інші заклади готельного типу, санаторно-курортні заклади;

б) житловий будинок, прибудова до житлового будинку, квартира, котедж, кімната, садовий будинок, дачний будинок, будь-які інші об’єкти, що використовуються для тимчасового проживання (ночівлі).

4.3. До вартості проживання не включаються витрати на харчування чи побутові послуги (прання, чистка, лагодження та прасування одягу, взуття чи білизни), телефонні рахунки, оформлення закордонних паспортів, дозволів на в'їзд (віз), обов'язкове страхування, витрати на усний та письмовий переклади, інші документально оформлені витрати, пов'язані з правилами в'їзду.

5. Податкові агенти

5.1. Податкових агентів затверджує рішенням орган місцевого самоврядування.

5.2. Справляти турзбір мають право:

а)юридичні особи, філії, відділення, інші відокремлені підрозділи юросіб згідно з пп. 268.7.2ПКУ, ФОПи, які надають послуги з тимчасового розміщення осіб у місцях проживання (ночівлі), визначених пп. 268.5.1ПКУ;

б) квартирно-посередницькі організації, які направляють неорганізованих осіб із метою їх тимчасового розміщення в місцях проживання (ночівлі), визначених пп. «б» пп. 268.5.1 ПКУ, що належать фізособам на праві власності або на праві користування за договором найму;

в) юрособи, які вповноважуються органом місцевого самоврядування.

Перелік податкових агентів й інформація про них розміщуються та оприлюднюються на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування.

6. Особливості справляння збору

6.1Згідно ст.. 12.4.2. Податкового Кодексу органи місцевого самоврядування  визначають перелік податкових агентів .

6.2. Податкові агенти справляють збір під час надання послуг, пов'язаних з тимчасовим проживанням (ночівлею), і зазначають суму сплаченого збору окремим рядком у рахунку (квитанції) на проживання.

7. Порядок сплати збору

7.1. Збір сплачується до місцевого бюджету авансовими внесками до 30 числа (включно) кожного місяця (у лютому до 28 (29) включно). Суми нарахованих щомісячних авансових внесків відображаються у квартальній податковій декларації. Остаточна сума збору, обчислена відповідно до податкової декларації за звітний (податковий) квартал (з урахуванням фактично внесених авансових платежів), сплачується у строки, визначені для квартального податкового періоду.

7.2. Податковий агент, який має підрозділ без статусу юридичної особи, що надає послуги з тимчасового проживання (ночівлі) не за місцем реєстрації такого податкового агента, зобов'язаний зареєструвати такий підрозділ як податкового агента туристичного збору в органі державної податкової служби за місцезнаходженням підрозділу.

7.3. Базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

8. Строк та порядок подання звітності про обчислення і сплату збору здійснюється відповідно до податкового законодавства.

Секретар радиІваник В.І.

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05 березня 2019 року       №  194

село  Пузняківці

Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької

сільської ради за  межами населеного пункту для ведення

товарного сільськогосподарського  виробництва  

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень»,Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.. Русин Н.І., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи, Пузняковецька сільська  рада  ВИРІШИЛА:

   1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-321)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить  спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016769гр. Русин Н.І. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр. Русин Н.І.замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова:  О.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05 березня  2019 року       №  195

село  Пузняківці

Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької

сільської ради за  межами населеного пункту для ведення

товарного сільськогосподарського  виробництва  

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень»,Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.. Кобаска З.В.., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи, Пузняковецька сільська  рада  ВИРІШИЛА::

   1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-291)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить  спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016793гр. Кобаска З.В. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Кобаска З.В.замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський головаХохол О.В.

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05 березня  2019 року       №  196

село  Пузняківці

Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької

сільської ради за  межами населеного пункту для ведення

товарного сільськогосподарського  виробництва  

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень»,Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.. Хохол О.В.., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи, Пузняковецька сільська  рада  ВИРІШИЛА:

 1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-351)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить  спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016568гр.Хохол О.В. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Хохол О. В.замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

  

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський  голова О.Хохол

                        

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05 березня  2019 року       №  197

село  Пузняківці

Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької

сільської ради за  межами населеного пункту для ведення

товарного сільськогосподарського  виробництва  

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр..Миронової.В.В., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи, Пузняковецька сільська  рада  ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-187)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить власнику земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016609гр.Мироновій В.В. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Мироновій В.В.замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Хохол О.В.

                        

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05 березня  2019 року       №  198

село  Пузняківці

Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької

сільської ради за  межами населеного пункту для ведення

товарного сільськогосподарського  виробництва  

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.Іваник Н.А., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-52)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016714гр.Іваник Н.А.. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Іваник Н.А..замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський головаХохол О.В.

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05 березня  2019 року       №  199

село  Пузняківці

Про  надання  дозволу  на  розробку технічної документації

із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької

сільської ради за  межами населеного пункту для ведення

товарного сільськогосподарського  виробництва  

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.Іваник О.М., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-350)  в натурі (на місцевості), орієнтовною площею 1,54 га  в  умовних кадастрових гектарах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить власнику земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 0124044гр.Іваник О.М... на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Іваник О.М..замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський головаХохол О.В.

.  

  

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  200

село  Пузняківці

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької

сільської ради за  межами населеного пункту

для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва

та виділення  земельної частки (паю) в  натурі (на  місцевості)

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  заяву   гр.Іваник О.М.,  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-347)  в натурі (на місцевості), витяг з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку від 22.12.2018 р. № НВ-2103082312018 та  подані  матеріали,  Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

  

1. Затвердити   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-347)  в натурі (на місцевості),  площею 3,3200 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована  на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів.

    2. Передати  гр.Іваник О.М..  спадкоємцю сертифіката на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016694 у  власність земельну ділянку (Д-347)  в натурі (на місцевості),  площею 3,3200 га, за  кадастровим номером 2122786600:08:001:0044 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована  на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів.

  3. Пропонувати Іваник О.М.  здійснити державну  реєстрацію права власності  на земельну  ділянку,  згідно з вимогами чинного законодавства.

   4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Хоїол О. В.

                             

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  201

село  Пузняківці

Про затвердження технічної документації із землеустрою

щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі (на місцевості)  на  території Пузняковецької

сільської ради за  межами населеного пункту

для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва

та виділення  земельної частки (паю) в  натурі (на  місцевості)

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  заяву   гр. Цульба Ю.Ю..,  технічну  документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-348)  в натурі (на місцевості), витяг з Державного земельного кадастру  про земельну ділянку від 22.12.2018 р. № НВ-2103082322018 та  подані  матеріали, Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

1. Затвердити   технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки (Д-348)  в натурі (на місцевості),  площею 3,3200 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована  на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів.

            2. Передати  гр. Цульба Ю.Ю. власнику  сертифіката на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016993 у  власність земельну ділянку (Д-348)  в натурі (на місцевості),  площею 3,3200 га, за  кадастровим номером 2122786600:08:001:0045 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована  на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів.

  3. Пропонувати Цульба Ю.Ю.  здійснити державну  реєстрацію права власності  на земельну  ділянку,  згідно з вимогами чинного законодавства.

   4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Хохол О.В.

                                                               

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  202

село  Пузняківці

Про  надання  дозволу  на  розробку технічної

документації із землеустрою щодо встановлення  

(відновлення) меж земельної ділянки в натурі

(на місцевості)  на  території Пузняковецької сільської

ради за  межами населеного пункту для ведення

товарного сільськогосподарського  виробництва

Керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,  статтею  12,116,122,125,126,186, п.21 Розділу Х "Перехідних положень" Земельного кодексу України, ст.25, 50, 55 Закону України «Про землеустрій», Законів  України «Про державний  земельний  кадастр», «Про державну  реєстрацію речових прав на  майно та їх обтяжень», Законом  України « Про внесення  змін до деяких законодавчих актів  України щодо вирішення  питання  колективної власності на  землю, удосконалення правил користування в масивах  земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та  стимулювання  зрошення в Україні», від 10 липня  2018 року, 2498 –УІІІ, ст.5,7,9 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних  ділянок власникам земельних часток (паїв)», розглянувши  клопотання  гр.Соколової З.Ю., проект  організації  земельних ділянок, що  підлягають розпаюванню на території Пузняковецької сільської ради за  межами населених пунктів  та  інші подані  документи Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

 1. Надати дозвіл на розробку  технічної  документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних  ділянок (Д-330)  в натурі (на місцевості),  площею 0,7300 га   та площею  0,9315 га  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка належить спадкоємцю земельної частки (паю) за  сертифікатом на  право на  земельну частку (пай) серії ЗК № 016785гр.Соколовій З.Ю. на території   Пузняковецької  сільської ради за  межами населених пунктів.

    2. Пропонувати гр.Соколовій З.Ю..замовити в  організаціях, що мають відповідні  дозволи (ліцензії), виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, на території   Пузняковецької  сільської ради  за  межами населених пунктів та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Хохол О.В.

                                                              

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  203

село  Пузняківці

Про надання  дозволу  на  виготовлення  технічної  

документації   щодо встановлення (відновлення)  меж земельної

ділянки в натурі (на місцевості)  для будівництва та  обслуговування   

будівель торгівлі  за  об»єктом  нерухомого майна, що належить

на праві колективної власності Кольчинському споживчому

товариству  в с.Герцівці  на території Пузняковецької сільської ради  

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.12, 81, 116, 118, 121,186,186-1  та пункту 12 розділу 10 Перехідних Положень Земельного Кодексу України,  Законів  України  «Про  землеустрій», «Про державний  земельний кадастр», розглянувши клопотання  Кольчинського споживчого товариства Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

1. Надати  дозвіл на   виготовлення  технічної  документацію   щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки  площею 0,0154 га  в натурі (на місцевості)  для будівництва та  обслуговування  будівель торгівлі   за  об»єктом  нерухомого майна «Магазин  Продтовари № 16», що належить на праві колективної власності Кольчинському споживчому товариству в с.Герцівці  9 А Мукачівського району в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Кольчинському споживчому товариству замовити  в організаціях, що  мають  відповідні дозволи (ліцензії), виготовити технічну  документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної  ділянки   в натурі (на місцевості), для будівництва та  обслуговування  будівель торгівлі, на території   Пузняковецької  сільської ради  в  межах  населеного пункту та  подати  розроблену  документацію на  затвердження.

          3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну депутатську комісію з  земельних питань   (Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова :  Хохол О.В.

                                                              

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  204

село  Пузняківці

Про встановлення розміру кошторисної  

заробітної плати на 2019 рік, який враховується  

при визначенні вартості будівництва об’єктів

Керуючись статтями 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 20 жовтня 2016 №281 «Про затвердження Порядку розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначені вартості будівництва об’єктів» (зі змінами і доповненнями від 04.09.2018 року ), наказу Мінрегіону № 196 від 27.07.2018 року, додатку А ДСТУ-Н Б    Д.1.1-2:2013, з урахуванням орієнтовного розміру кошторисної заробітної плати, розрахованого Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, з метою встановлення єдиного механізму розрахунку розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням коштів місцевого  бюджету,  прийнявши до  розрахунку вартості будівництва об’єктів, що споруджуються із залученням коштів місцевого  бюджету, коштів підприємств, установ та організацій,  дані підрядних організацій будівельної галузі, що здійснюють господарську діяльність в Мукачівському  районі, враховуючи висновки і рекомендації постійної комісії сільської  ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку   та  питань  бюджету  Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

1.Встановити розмір кошторисної заробітної плати на 2019 рік, що

застосовується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів  комунальних підприємств, установ та організацій,  у розмірі 8606,00грн, що відповідає середньому розряду складності робіт 3,8 при виконанні робіт у звичайних умовах.

 1. Це рішення набирає чинності з дня його оприлюднення на офіційному веб-сайті  Пузняковецької  сільської  ради.  
 2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської  ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку   та  питань  бюджету  (Перевузник М.І.).

Сільський голова :Хохол О.В.

         

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  205

село  Пузняківці

Про внесення змін до рішення

сільської ради від 21.12.2018 року № 192

«Про Пузняковецький сільський бюджет на 2019 рік»

Відповідно п.23, ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтями 23, 90 Бюджетного Кодексу України,  згідно рішення  Мукачівської районної ради   від 21  лютого  2019 року   №       «Про внесення  змін до рішення районної ради  «Про районний бюджет на 2019 рік»  Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

1.Збільшити дохідну частину загального та  спеціального  фондів сільського бюджету на 2019 рік згідно  додатку 1 до цього рішення на  загальну суму   215тис.грн., в  тому числі:

 - обсяг іншої   дотації (ККД 41040400) – 115 тис.грн;

 - обсяг іншої субвенції ( ККД 41053900)  -  100 тис. грн.;

2. Збільшити видаткову частину загального  та  спеціального фонду

сільського бюджету на 2019 рік на суму 215 тис. грн. згідно з додатком 2 до цього рішення.

3.Спрямували  вільний залишок, що утворився  станом на 01.01.2019

року на  загальну суму 90 666  грн. в  тому числі по  загальному фонду місцевого бюджету  – 20  тис.грн, по  спеціальному фонду   -   70 666 грн.,

 згідно з  додатком 3.  

 1. Затвердити зміни  до  розпису  джерел фінансування на 2019 рік згідно з

додатком  4 до цього рішення.

 1. Затвердити зміни до переліку місцевих програм, які фінансуються з сільського

бюджету у 2019 році згідно з додатком 5 цього рішення.

 1. Затвердити  перелік об»єктів на 2019 рік,  що  будуть проводитись  з бюджету

розвитку згідно з додатком 6  цього рішення.

 1. Додатки 1-6  є невід`ємними частинами даного рішення.
 2. Головному бухгалтеру сільської ради Соскида Н.Й. зробити

відповідні зміни до бюджету.

 1. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну

комісію з питань бюджету (Перевузник М.І.)

Сільський голова О.Хохол

                                                             

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  206

село  Пузняківці

Про  затвердження  

Перспективного плану  розвитку сіл

Пузняковецької сільської ради  на 2019-2021 роки,

Керуючись Указом Президента України від 06 грудня 2018 року № 412 „Про додаткові заходи щодо забезпечення реформ із децентралізації влади”, ст.. 26  Закону України «Про місцеве  самоврядування  в  Україні»,  на  підставі пропозицій громадян, висловлених на  загальних зборах  селян від 24.02.2019 року, з   метою чіткого  визначення  нагальних пріоритетів громади, перспективи будівництва (ремонту) об’єктів медицини, освіти, спорту, культури, інфраструктури, Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

1. Затвердити перспективний план  розвитку сіл Пузняковецької  сільської ради  Мукачівського  району на 2019-2021 роки.

2. Затверджений перспективний план розвитку сіл Пузняковецької  сільської ради  Мукачівського  району на 2019-2021 роки подати в Мукачівську  райдержадміністрацію з метою включення об’єктів до перспективного плану розвитку Мукачівського району на 2019-2021 роки.

 1. Контроль за  виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (Перевузник М.І.)

Сільський голова Хохол О.В.

                                                             

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  207

село  Пузняківці

Про надання дозволу на складання проекту  

землеустрою щодо встановлення (зміни) меж

населених пунктів  Пузняковецької сільської ради

Мукачівського району, Закарпатської області

Керуючись ст. ст. 12, 174, 175, 185, 186 Земельного Кодексу України, ст. ст. 19, 25, 26 Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про Державний  земельний кадастр», п. 34 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Пузняковецька  сільська  рада ВИРІШИЛА:  

1. Надати дозвіл Пузняковецькій  сільській раді на складання  проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населених пунктів  сільської ради, а  саме:

-  с.Пузняківці   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  256,10 га;

- с.Крите   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  110,90 га;

- с.Тростяниця   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  104,10 га;

- с.Грабово   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  114,40 га;

- с.Герцівці   Пузняковецької  сільської ради Мукачівського району Закарпатської області, загальна площа населеного пункту складає  31,30 га.

    2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти  на постійну комісію сільської  ради з питань соціально-економічного, культурного розвитку   та  питань  бюджету  (Перевузник М.І.).

Сільський голова Хохол О.В.

                                                             

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА  СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН    ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

                      Шістнадцята  сесія   сьомого   скликання

                                          РІШЕННЯ

Від   05   березня  2019 року       №  208

село  Пузняківці

Про затвердження  проекту землеустрою

щодо відведення у власність   земельної ділянки

для будівництва та  обслуговування  жилого будинку  

господарських будівель і  споруд     в  с.Крите   

Мукачівського району та  передачі її у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”,  ст.12, 81, 116, 118, 121,186,186-1  та пункту 12 розділу 10 Перехідних Положень Земельного Кодексу України,  Законів  України  «Про  землеустрій», «Про державний  земельний кадастр», розглянувши клопотання  гр.Кость Н.І.та  витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку за № НВ – 2103133022019, від 29.01.2019 року, Пузняковецька  сільська  рада   ВИРІШИЛА:

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення у власність Кость  Н.І. земельної ділянки  площею 0,2500 га кадастровий номер 2122786600:13:000:0030 будівництва та  обслуговування  жилого будинку  господарських будівель і  споруд     в  с.Крите      Мукачівського району.

 2. Передати у власність Кость  Н.І. земельну  ділянку  площею 0,2500га кадастровий номер 2122786600:13:000:0030 будівництва та  обслуговування  жилого будинку  господарських будівель і  споруд  в  с.Крите      Мукачівського району  в  межах населеного пункту.

3. Пропонувати Кость Н.І. замовити  в організаціях, що  мають  відповідні дозволи

(ліцензії), виготовити документи, що посвідчують  право власності  на дану земельну  ділянку.

4. Контроль за виконанням даного рішення  покласти на   постійну  депутатську комісію  із земельних питань  (Малярчик Н.Ю.)

Сільський  голова О.В.Хохол


Контактна інформація

Контактна інформація Пузняковецької сільської ради:

Адреса: 89630, буд. 69 А / І с.ПузняківціМукачівський район, Закарпатської області.
Телефон: +38(03131)7-02-24, факс 7-02-21

Мапа

Офіційні ресурси