whatsapp android blaue hacken é possivel rastrear um celular pelo facebook iphone da dinleme iphone spy spiare posizione gps android

 

Офіційний Веб-сайт Пузняковецької сільської ради

Переглянути далі...

  

Підписання угоди про транскордонне співробітництво

Читати далі...

Історія та легенди наших сіл

Читати далі...

 

Gerb

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 57

село Пузняківці

Про внесення змін до рішення сільської ради

від 23.12.2015 р. №15 «Про Пузняковецький

сільський бюджет на 2016рік» ( зі змінами від

05 квітня,14 липня 2016 року)

Відповідно п.23, ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, керуючись статтями 23, 90 Бюджетного Кодексу України, на підставі рішення Мукачівської районної ради від 10.11.2016 року № 105, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Збільшити дохідну частину загального сільського бюджету на 2016 рік за рахунок іншої субвенції ККД 41035000 (додаток 1).

  1. Збільшити дохідну частину сільського бюджету на 2016 рік за рахунок

додаткових надходжень (додаток 2).

  1. Збільшити видаткову частину сільського бюджету на 2016 рік (додаток 3).

  1. Внести зміни в Перелік місцевих Програм Пузняковецької сільської ради, що

фінансуватимуться з місцевого бюджету у 2016 році (Додаток 4).

  1. Додатки 1-4 є невід»ємними частинами даного рішення.

6. Головному спеціалісту (бухгалтеру) сільської ради Соскида Н.Й. зробити

відповідні зміни до бюджету.

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету (Перевузник М.І.)

 

                       Сільський голова                                                                       О.В.Хохол

 

 

 

Gerb

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 58

село Пузняківці

Про надання дозволу на розроблення

технічної документації з нормативної

грошової оцінки земель населених пунктів

Пузняківці, Крите, Грабово, Тростяниця, Герцівці

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Земельного Кодексу України (2768-14), Закону України «Про оцінку землі» (1378-15), постанови КМУ від 23.03.1995 року № 213 « Про Методику нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів», з метою визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, у зв»язку з тим, що у 2017 році спливає термін дії нормативної грошової оцінки земель населених пуктів Пузняківці, Герцівці,Грабово, Крите, Тростяниця , Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. Надати дозвіл на розроблення технічної документації з нормативної

грошової оцінки земель населених пунктів Пузняківці, Крите, Грабово, Тростяниця, Герцівці.

  1. Зобов»язати спеціаліста-землевпорядника сільської ради Перевузник Д.В.

звернутись до землевпорядних організацій для розроблення матеріалів технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Пузняківці, Крите, Грабово, Тростяниця, Герцівці, які погодити згідно норм чинного законодавства України.

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію

із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

У К Р А Ї Н А

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 59

село Пузняківці

Про надання дозволу на виготовлення матеріалів

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі ( на місцевості)

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12, 81, 116, 118, 121,186,186-1 та пункту 12 розділу 10 Перехідних Положень Земельного Кодексу України, Законів України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр», розглянувши клопотання Кольчинського СТ, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), за об»єктом нерухомого майна – магазином «Продтовари № 15» в с.Тростяниця Мукачівського району власником якого є Кольчинське СТ Мукачівської райспоживспілки, орієньовною площею га на території Пузняковецької сільської ради в межах населеного пункту.

2. Рекомендувати голові правління Кольчинського СТ звернутись до землевпорядних організацій для розроблення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) які погодити згідно норм чинного законодавства України.

3. Попередити заявника про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника ( п.10 ст.24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 60

село Пузняківці

Про виділення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, п. а), д), к) 81, ст..122 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр.. Броді М.Г. щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки у власність в ур. «Хутір Майдан», Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА :

1.Відмовити клопотанню гр.. Броді М.Г. щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки площею 0,15 га у власність в ур. «Хутір Майдан», Мукачівського району для будівництва та обслуговування житлового будинку так, як дана земельна ділянка перебуває за межами всіх населених пунктів сільської ради та згідно даних сільської ради відноситься до земель Державного Підприємства «Мукачівське лісове господарство».

2.Рекомендувати гр.. Броді М.Г. звернутись до ДП «Мукачівське ЛГ» для вирішення даного клопотання по суті.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 61

село Пузняківці

Про виділедення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, п. а), д), к) 81, ст..122 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр.Машіко І.В. щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки у власність в ур. «Хутір Майдан», Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА :

1.Відмовити клопотанню гр..Машіко І.В. щодо надання дозволу на відведення земельної ділянки площею 0,25 га у власність в ур. «Хутір Майдан», Мукачівського району для будівництва та обслуговування житлового будинку так, як дана земельна ділянка перебуває за межами всіх населених пунктів сільської ради та згідно даних сільської ради відноситься до земель Державного Підприємства «Мукачівське лісове господарство».

2.Рекомендувати гр.Машіко І.В. звернутись до ДП «Мукачівське ЛГ» для вирішення даного клопотання по суті.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

У К Р А Ї Н А

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 62

село Пузняківці

Про надання дозволу на виготовлення матеріалів

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі ( на місцевості) та надання дозволу на

розробку проекту землеустрою земельної ділянки

у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12, 81, 116, 118, 121,186,186-1 та пункту 12 розділу 10 Перехідних Положень Земельного Кодексу України, Законів України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр», розглянувши клопотання гр. Шершун М.В., мешканки с.Пузняківці , Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості),за об»єктом нерухомого майна – жилим будинком, господарськими будівлями та спорудами в с.Тростяниця Мукачівського району власником якого є Шершун М.В, площею 0,25 га на території Пузняковецької сільської ради в межах населеного пункту.

2. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельних ділянок у власність гр. Шершун М.В для ведення особистого селянського господарства в с.Пузняківці, на території Пузняковецької сільської ради в межах населеного пункту, а саме:

- площею 0,0975 га в с.Тростяниця; площею 0,1975 га в с.Тростяниця, 0,2370 га в с.Тростяниця.

3 .Рекомендувати Шершун М.В звернутись до землевпорядних організацій для розроблення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які погодити згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити гр.. Шершун М.В про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника ( п.10 ст.24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол.

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 63

село Пузняківці

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 81, 116, 118,121 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр.Гузинець А.С., щодо надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в с.Тростяниця, Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,15 га у власність Гузинець А.С. для ведення особистого селянського господарства в селі Тростяниця Мукачівського району, в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Гузинець А.С. замовити в організаціях, які мають відповідні ліцензії, виготовити проект відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, після розгляду якого буде прийнято рішення про передачу земельної ділянки у власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 64

село Пузняківці

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 81, 116, 118,121 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр.Цульба О.Ю.., щодо надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в с.Пузняківці, Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,25 га у власність Цульба О.Ю., для ведення особистого селянського господарства в селі Пузняківці Мукачівського району, в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Цульба О.Ю., замовити в організаціях, які мають відповідні ліцензії, виготовити проект відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, після розгляду якого буде прийнято рішення про передачу земельної ділянки у власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 65

село Пузняківці

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 81, 116, 118,121 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр. Полянич О.І., щодо надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в с.Пузняківці, Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,25 га у власність Полянич О.Ідля ведення особистого селянського господарства в селі Пузняківці Мукачівського району, в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Полянич О.І., замовити в організаціях, які мають відповідні ліцензії, виготовити проект відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, після розгляду якого буде прийнято рішення про передачу земельної ділянки у власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 66

село Пузняківці

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 81, 116, 118,121 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр. Перевузник Ю.В., щодо надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в с.Пузняківці, Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,25 га у власність Перевузник Ю.В для ведення особистого селянського господарства в селі Пузняківці Мукачівського району, в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Перевузник Ю.В замовити в організаціях, які мають відповідні ліцензії, виготовити проект відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, після розгляду якого буде прийнято рішення про передачу земельної ділянки у власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 67

село Пузняківці

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 81, 116, 118,121 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр. Перевузник М.С. щодо надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в с.Пузняківці, Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,25 га у власність Перевузник М.С. для ведення особистого селянського господарства в селі Пузняківці Мукачівського району, в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Перевузник М.С. замовити в організаціях, які мають відповідні ліцензії, виготовити проект відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, після розгляду якого буде прийнято рішення про передачу земельної ділянки у власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 68

село Пузняківці

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 81, 116, 118,121 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр.Іваник В.В. – учасника бойових дій, щодо надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в с.Пузняківці, Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,25 га у власність Іваник В.В для ведення особистого селянського господарства в селі Пузняківці Мукачівського району, в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Іваник В.В., замовити в організаціях, які мають відповідні ліцензії, виготовити проект відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, після розгляду якого буде прийнято рішення про передачу земельної ділянки у власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 69

село Пузняківці

Про надання дозволу на розробку

проекту відведення земельної

ділянки у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 81, 116, 118,121 та пункту 12 Перехідних положень Земельного кодексу України, розглянувши клопотання гр. Мешко А.А., щодо надання дозволу на розробку проекту відведення земельної ділянки у власність в с.Пузняківці, Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки площею 0,25 га у власність Мешко А.А. для ведення особистого селянського господарства в селі Пузняківці Мукачівського району, в межах населеного пункту.

2. Пропонувати Мешко А.А., замовити в організаціях, які мають відповідні ліцензії, виготовити проект відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства, після розгляду якого буде прийнято рішення про передачу земельної ділянки у власність.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 70

село Пузняківці

Про надання дозволу на виготовлення матеріалів

технічної документації із землеустрою щодо

встановлення (відновлення) меж земельної ділянки

в натурі ( на місцевості) та надання дозволу на

розробку проекту землеустрою земельної ділянки

у власність

Відповідно до п.34 ст..26 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.12, 81, 116, 118, 121,186,186-1 та пункту 12 розділу 10 Перехідних Положень Земельного Кодексу України, Законів України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр», розглянувши клопотання гр.Мешко М.І., мешканки с.Пузняківці , Мукачівського району, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл на виготовлення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості), за об»єктом нерухомого майна – жилим будинком, господарськими будівлями та спорудами в с.Пузняківці Мукачівського району власником якого є Мешко М.І., площею 0,05 га на території Пузняковецької сільської ради в межах населеного пункту.

2. Надати дозвіл на розробку проекту відведення земельних ділянок у власність гр. Мешко М.І. для ведення особистого селянського господарства в с.Пузняківці, на території Пузняковецької сільської ради в межах населеного пункту, а саме:

-орієнтовною площею 0,20 га ур. «Сільський ліс» с.Пузняківці, орієнтовною площею 0,15 га ур. «Мохнаня» с.Пузняківці, орієнтовною площею 0,10 га в с.Пузняківці: орієнтовною площею 0,25 га ур. «Майдан» в с.Пузняківці.

3 .Рекомендувати Мешко М.І. звернутись до землевпорядних організацій для розроблення матеріалів технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельної ділянки в натурі ( на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, які погодити згідно норм чинного законодавства України.

4. Попередити гр..Мешко М.І про те, що державна реєстрація земельної ділянки скасовується Державним реєстратором у разі, якщо протягом одного року з дня здійснення державної реєстрації земельної ділянки речове право на ділянку не зареєстроване з вини заявника ( п.10 ст.24 ЗУ «Про Державний земельний кадастр»).

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на на постійну комісію із земельних питань ( Малярчик Н.Ю.)

Сільський голова О.В.Хохол

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Шоста сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 11 листопада 2016 року № 71

село Пузняківці

Про преміювання

Керуючись Законом України « Про місцеве самоврядування в Україні», , у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 09.03.2006 року № 268 „ Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів” та Положення про преміювання працівників Пузняковецької сільської ради у 2016 році, що було затверджено рішенням сільської ради № 16 від 23.12.2015 року, розглянувши пропозицію секретаря ради про преміювання сільського голови та працівників сільської ради до Дня місцевого самоврядування, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

  1. За сумлінну багаторічну працю в органах місцевого самоврядування, до професійного

свята - Дня місцевого самоврядування – 7 грудня, надати сільському голові Хохол О.В. премію в розмірі середньомісячної заробітної плати.

2.Рекомендувати сільському голові Хохол О.В. видати розпорядження щодо преміювання працівників органу місцевого самоврядування до професійного свята.

3. Контроль за виконанням цього рішення залишити за головним спеціалістом (бухгалтером) сільської ради Соскида Н.Й. та постійною комісією з питань бюджету (Перевузник М.І.).

Сільський голова О.В.Хохол


Контактна інформація

Контактна інформація Пузняковецької сільської ради:

Адреса: 89630, буд. 69 А / І с.ПузняківціМукачівський район, Закарпатської області.
Телефон: +38(03131)7-02-24, факс 7-02-21

Мапа

Офіційні ресурси