whatsapp android blaue hacken é possivel rastrear um celular pelo facebook iphone da dinleme iphone spy spiare posizione gps android

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи Пузняковецької сільської ради сьомого скликання, Пузняковецька сільська рада повідомляє про завершення подання проектів рішень, які виносяться на розгляд чергового пленарного засідання чергової дев’ятнадцятої сесії сьомого скликання, яке відбудеться 10 вересня 2019 року. Початок засідання в 14 годині за київським часом в приміщенні сільської ради.

Проекти рішень подано з таких питань:

Детальніше: Повідомлення про засдання чергової сесії

gerb

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКИЙ РАЙОН ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Вісімнадцята сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

Від 10 липня 2019 року № 211

село Пузняківці

Про встановлення місцевих

податків та зборів на 2020 рік

на території Пузняковецької сільської ради

Керуючись ст. 26 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст.. 69 Бюджетного Кодексу України, відповідно до ст. 7,8,10,12, пп. 14.1.12 ст.14, ст.265 – 267, 269- 288 Податкового кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо податкової реформи» від 28.12.2014 р. №71 VІІІ, розглянувши пропозиції депутатів сільської ради, Пузняковецька сільська рада ВИРІШИЛА:

1.Вважати з 01.01.2020 року таким, що втратить чинність рішення Пузняковецької сільської ради від 15 червня 2018 року № 151 «Про місцеві податки і збори на 2019 рік»

2. Встановити з 01 січня 2020 року на території Пузняковецької сільської ради наступні місцеві податки та збори:

Детальніше: Рішення № 211 про встановлення місцевих податків та зборів

 

П О В І Д О М Л Е Н Н Я

 

У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи Пузняковецької сільської ради сьомого скликання, Пузняковецька сільська рада повідомляє про завершення подання проектів рішень, які виносяться на розгляд чергового пленарного засідання чергової вісімнадцятої сесії сьомого скликання, яке відбудеться 10 липня 2019 року. Початок засідання в 14 годині за київським часом в приміщенні сільської ради.

Проекти рішень подано з таких питань:

Детальніше: Повідомлення про завершення подання проектів рішень


У К Р А Ї Н А

ПУЗНЯКОВЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

МУКАЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Пузняковецького сільського голови

Від 27 червня 2019 року        № 18

С.Пузняківці

Про скликання чергової 18 сесії

Пузняковецької сільської ради

Сьомого скликання

І. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи Пузняковецької сільської ради сьомого скликання з метою вирішення невідкладних завдань скликати чергову

сільської ради сьомого скликання днем 10 липня 2019 року з таким порядком денним:

Детальніше: Розпорядження № 18 від 27 червня 2019 року

ПРОТОКОЛ

громадського обговорення пропозицій до створення ОТГ

ПРОТОКОЛ

громадського обговорення пропозиції

щодо об’єднанн територіальних громад

23 червня 2019року

Місце проведення: село Пузняківці, приміщення сільського Будинку культури

Час проведення: 14:00 год.

Доброго дня, шановні присутні

         Згідно Порядку проведення громадського обговорення пропозиції щодо добровільного обʼєднання територіальних громад було обрано форму громадського обговорення - збори громадян та головуючого на цих зборах. Голова громадських зборівсільський голлова Хохол О.В..

Громадські обговорення відкрила сільський голова Пузняковецької сільської ради Хохол Ольга Василівна, яка оголосила тематику обговорення – розгляд ініціативи Кольчинського селищного голови Дуба М.В. щодооб’єднання територіальних громад населених пунктів Кольчинської селищної ради, населених пунктів Верхньовизницької сільської ради та населених пунктів Пузняковецької сільської ради з адміністративним центром в смт Кольчино.

Обговорення проводиться відповідно до затвердженого рішенням 17 сесії від 18.06.2019 року Порядку проведення громадського обговорення з питань добровільного об’єднання територіальних громад.

Детальніше: Протокол громадського обговорення пропозиції...

Контактна інформація

Контактна інформація Пузняковецької сільської ради:

Адреса: 89630, буд. 69 А / І с.ПузняківціМукачівський район, Закарпатської області.
Телефон: +38(03131)7-02-24, факс 7-02-21

Мапа

Офіційні ресурси